Шановні жителі Верховинського району

Опубліковано 26 травня 2023
Шановні жителі Верховинського району
Сумна звістка знову вразила серце та душу нашої Верховинської громади. Ми втратили ще одного Героя, Захисника – ПРОДАНЮКА МИКОЛУ МИХАЙЛОВИЧА, 1976 р.н., з смт.Верховина.
МИКОЛА був людиною з незламним характером та принципами і без вагань 5 березня 2022 року став на захист Батьківщини.
Ми у вічному боргу перед Героєм МИКОЛОЮ, який віддав своє життя за свою Батьківщину, за наш з вами спокій та перед батьками, які виростили справжнього Захисника та патріота. Висловлюємо щирі співчуття матері, дружині, дітям та всій родині.
Зустріч з полеглим Героєм України відбудеться завтра, 27 травня 2023 року.
Траурний кортеж з тілом Захисника о 12:00 год вирушить з Буковецького перевалу.
О 12:30 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.
Прохання до жителів району зустріти траурний кортеж з тілом Героя України ПРОДАНЮКА МИКОЛИ біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами.
Вічна пам'ять Захиснику МИКОЛІ!