Опубліковано 27 травня 2023
ВЕРХОВИНЩИНА ПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ, ЯКИЙ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ
Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного мужнього Захисника – МИКОЛУ ПРОДАНЮКА уродженця селища Верховина
Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном МИКОЛОЮ.
Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
МИКОЛА був світлим, позитивним і відважним воїном та не боявся стати до лав Збройних Сил України.
Неможливо підібрати слова, які б зараз змогли заспокоїти згорьовану родину Героя. Схиляємо перед Вами голови у глибокій скорботі.
Приносимо щирі співчуття матері, дружині та всій родині.
Спочивай з миром, дорогий наш Герою МИКОЛА ПРОДАНЮК.
Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях.
Вічна пам'ять і вічна слава Герою.