Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

Опубліковано 04 липня 2019

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Сердечно бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, зокрема подальшій боротьбі із злочинністю задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України. Щиро зичимо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.
З Днем Національної поліції України!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий