Відзначено лісівників з нагоди професійного свята

Опубліковано 18 вересня 2023
Перегляди: 24
Відзначено лісівників з нагоди професійного свята
З нагоди професійного свята - Дня працівника лісу, яке в Україні щорічно відзначають в третю неділю вересня, голова районної військової адміністрації Василь Бровчук та голова районної ради Юрій Філипчук привітали колективи філій державного підприємства «Ліси України» «Верховинське лісове господарство» та «Гринявське лісове господарство».
Керівники району подякували працівникам та керівникам лісової галузі за важку і важливу працю у розвиток економіки району, адже це і робочі місця, і податки в місцевий бюджет.
Це свято, на жаль, доводиться відзначати у складний час, коли ворог лютує, руйнуючи все в Україні. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації підприємства допомогли нашим військовим, в тому числі і матеріалами, для облаштувань оборонних позицій, а також працівники свідомо стали на захист держави - за це вам вдячність у підтримці військових.
За вагомий внесок у розвиток лісового господарства району, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівника лісу, найкращим працівникам лісогосподарської галузі району вручили спільні грамоти районної військової адміністрації та районної ради.
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне