Опубліковано 04 липня 2019

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації, голова колегії Олег Лютий.

Участь в засіданні взяли члени колегії, голови місцевих рад, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району.
Перед початком колегії спільною молитвою вшанували пам'ять полеглих героїв на сході України у боротьбі з російськими окупантами.

Голова районної ради Іван Шкіндюк та голова райдержадміністрації Олег Лютий вручили спільні Подяки за активну участь в організації та проведенні народного гуцульського дійства «Полонинське літо - 2019» структурним підрозділам райдержадміністрації, колективам установ, організацій району, сільських рад.
На засіданні колегії був присутній заступник голови Івано-Франківської обласної ради, депутат обласної ради Сергій Басараб, який урочисто передав Грамоту Івано-Франківської обласної ради за значний особистий внесок у збереження, відродження і популяризацію народного мистецтва Гуцульщини, розвиток автентичної культурної спадщини та туристичної галузі району Пилип’юку Олегу Дмитровичу - майстру художньої різьби по дереву з с.Білоберізка.

У ході засідання колегії проаналізовано стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24.01.2019 року №17 «Про запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період».

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії.