Опубліковано 16 липня 2019

Відповідно до розпорядження голови Верховинської  районної ради  Івана Шкіндюка від 14 червня 2019 року №139- р «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу освіти «Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської області» з 14 червня по 14 липня 2019 року проводився прийом  документів для  участі в  конкурсі   на   заміщення    вакантної   посади    директора комунального закладу освіти «Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської області».

Протягом  зазначеного періоду   подав  документи один  кандидат – Рокіщук Ганна  Миколаївна, учитель Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На засіданні  конкурсної комісії  17.07.2019 року проведено перевірку поданих документів на відповідність установленим законодавством і Положенням  про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Верховинської районної ради Івано-Франківської області вимогам. Згідно рішення конкурсної комісії від 17.07.2019 року Рокіщук Ганні  Миколаївні надано дозвіл на участь у конкурсі на   заміщення    вакантної   посади    директора комунального закладу освіти «Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської області», який відбудеться у приміщенні районної ради о10 годині 23 червня 2019 року.