28 грудня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Опубліковано 27 грудня 2023
28 грудня 2023 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 28 грудня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, уродженця села Красник Верховинського району ВАСИЛЯ МЕДВІЙЧУКА та уродженця села Білоберізка Верховинського району ДМИТРА ДОСЯКА.
На знак скорботи за загиблими забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.