Шановні жителі Верховинського району, дорогі земляки!

Опубліковано 06 січня 2024
Шановні жителі Верховинського району, дорогі земляки!
Сьогодні відзначаємо третє й завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу – свято Богоявлення (Водохреща або Йордан), яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.
Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської святої води. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.
Нехай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ!
Бажаю нашим Захисникам сталевого здоров’я, витримки, сил та незламної віри! Хай Господь оберігає їх і благословляє, щоб кожен воїн повернувся до своєї родини цілим та неушкодженим!
Тож нехай з кожною краплею святої води проллється спокій в наші душі, а серця очистяться від усього недоброго і наповняться любов’ю, миром і Божою благодаттю!
Голова Верховинської районної ради
Юрій ФІЛИПЧУК