22 січня - День Соборності

Опубліковано 22 січня 2024
22 січня - День Соборності
Сьогодні ми відзначаємо особливий день - День Соборності України. Це свято вшановує акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який було проголошено у 1919 році. Цей день символізує єднання українського народу на його рідній землі!
День Соборності - потужний рушій у щоденному протистоянні російському злу. Кожен з нас на своєму фронті доводить, що російському агресору не вдасться подолати наше прагнення до волі.
Щиро вітаю усіх з цим надзвичайно важливим святом. Бажаю міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння й глибокої віри у гідне майбутнє рідної Батьківщини. Якнайшвидшого повернення кожного українського захисника і захисниці, наших Героїв, до своїх родин.
Вічна та світла пам'ять загиблим!
Разом до Перемоги!
Слава Героям! Слава Україні!

Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК