І знову болюча втрата для Верховинського району

Опубліковано 25 січня 2024
І знову болюча втрата для Верховинського району
На превеликий жаль за даними ДНК експертизи стало відомо, що своє життя за вільну, незалежну Україну віддав солдат КВАРЦЯНИЙ ВІТАЛІЙ СВЯТОСЛАВОВИЧ з селища Верховини.
Загинув Герой 06 вересня 2023 року в районі Новодарівка Пологівського району Запорізької області під час виконання бойового завдання по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони держави.
КВАРЦЯНИЙ ВІТАЛІЙ СВЯТОСЛАВОВИЧ народився 13 серпня 1982 року. Був стрільцем першого відділення третього взводу третьої стрілецької роти.З честю і гідністю виконував поставлені завдання. Боровся за вільну і незалежну Україну до свого останнього подиху.
У Героя ВІТАЛІЯ залишилася дружина та четверо діток.
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого Захисника. Схиляємо голови в скорботі та розділяємо Ваш пекучий біль.

Зустріч з Захисником України КВАРЦЯНИМ ВІТАЛІЄМ СВЯТОСЛАВОВИЧЕМ відбудеться завтра, 26 січня 2024 року.
О 12⁰⁰год траурний кортеж вирушить з Буковецького перевалу.
О 12³⁰год - панахида біля стели Героїв Небесної Сотні.
Прохання до жителів району зустріти траурний кортеж з тілом Героя України ВІТАЛІЯ КВАРЦЯНОГО біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами та гідно провести Захисника в останню дорогу.

Світла пам‘ять та слава Герою ВІТАЛІЮ!