29 січня День пам’яті Героїв Крут

Опубліковано 29 січня 2024

29 січня День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні ми віддаємо шану та з глибокою повагою згадуємо кілька сотень ще зовсім юних хлопців – київських студентів, юнкерів, гімназистів, які у бою біля станції Крути проявили самопожертву, відвагу та незламність. Вони стали легендою для наступних поколінь, тих, хто боровся за українську державність.
У бою під Крутами, який затримав більшовицький наступ на Київ у 1918 році, вирішувалася доля молодої української держави. Цей бій став символом героїзму української молоді у національно-визвольній боротьбі за незалежність України.
Подвиг молодих Героїв Крут став прикладом для захисників України в сучасній російсько-українській війні. Пройшло вже понад 100 років, але ми знову боремося з російською навалою. Як і тоді, нині росія намагається знищити українську націю. Та ми вистоїмо і віримо, що цього разу наші українські воїни завершать справу Героїв Крут.
Щира вдячність усім, хто нині виборює наше право жити у вільній країні на своїй землі.
Пам’ятаймо героїчний подвиг безстрашної молоді під Крутами. Підтримуймо тих, хто бореться за Україну сьогодні!
Вічна пам’ять Героям Крут!
Слава Україні!