Відбулись змагання з гірськолижного спорту

Опубліковано 29 січня 2024
Відбулись змагання з гірськолижного спорту
Вчора, 28 січня 2024 року в селі Ільці урочище «Запідки» проведено змагання з гірськолижного спорту «Відкрита першість обласної дитячо-юнацької спортивної школи», які проводяться щорічно з метою формування у дітей та молоді здорового способу життя.
До юних спортсменів та усіх присутніх звернувся голова районної ради Юрій Філипчук та акцентував увагу на тому, що дані змагання покликані об’єднати найкращих юних спортсменів із зимових видів спорту та повинні проводитись кожного року за найвищими спортивними стандартами. А також вручено 10 комплектів гірськолижного спорядження, яке придбано за кошти обласного бюджету по програмі розвитку фізичної культури і спорту Верховинського району. На останок всім учасникам вручені нагороди.