І знову сум.. біль.. сльози

Опубліковано 13 лютого 2024
Перегляди: 21
І знову сум.. біль.. сльози
З глибоким жалем повідомляємо, що підтвердилась трагічна звістка, в яку не хотілось вірити про загибель Героя - МИКОЛИ СТРУЦЯ, якого з вересня 2023 року вважали зниклим безвісти.
Не висихають сльози матерів, дружин, дітей…
Війна один за одним забирає їхніх синів, чоловіків, татусів. Звістки чорними воронами летять у район. І темніє день, розриваються серця від болю.
Сержант СТРУЦЬ Микола Іванович, 21.05.1981 р.н. загинув 14.09.2023 року (був опізнаний 08.02.2024 року) під час виконання бойового завдання в районі н.п. Новодарівка Пологівського району Запорізької області. МИКОЛА залишився назавжди вірним військовій присязі, адже, беручи участь в обороні нашої Батьківщини, захищаючи кожного з нас віддав найцінніше – своє життя.
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого земляка та Героя – Миколи Івановича СТРУЦЯ – та розділяють їх горе.
Загибель нашого Героя-Захисника – це відкрита і болюча рана усього району.
Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу... Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голови в глибокій скорботі.
Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.
Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій Його душі!
Вічна шана і слава Тобі, Герою!
На зображенні може бути: 1 особа та текст

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне