День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Опубліковано 15 лютого 2024
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Війна в Афганістані – це трагедія сотень тисяч людей, кров і біль, душевні страждання і втрати. Сьогодні – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 35-та річниця виведення військ з Афганістану.
З кожним роком все далі історія віддаляє нас від років афганської війни.
Нині, коли йде війна за суверенітет й територіальну цілісність України, тисячі воїнів-афганців та ветеранів інших війн стали на захист рідної землі. Ваш досвід – неоціненний для молодих хлопців, які теж боронять Україну від російських окупантів.
Висловлюю ветеранам глибоку вдячність за вірність народу, готовність зі зброєю в руках відстоювати державну незалежність.
Вічна пам’ять тим, хто загинув. З вдячністю звертаюся до тих, хто живе поряд з нами.
Бажаю всім вам міцного здоров’я, довгих років життя, щастя і добра. У єдності – наша сила. І разом ми переможемо!
Слава Україні!
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК