Проведено чергову 27 сесію районної ради

Опубліковано 16 лютого 2024
Перегляди: 27
Проведено чергову 27 сесію районної ради
Сьогодні, 16 лютого відбулося чергове засідання 27 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - священик церкви «Успіння Пресвятої Богородиці» селища Верховина Юрій Стефлюк виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором та знаходяться в зоні бойових дій на території України, а також благословив на добру працю.
В роботі пленарного засідання взяли участь 16 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, начальник Верховинського відділу прокуратури Василь Ковалюк, директор національного природного парку «Верховинський» Михайло Нечай, начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Всеволод Ватаманюк, а також начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації.
Депутати розглянули 12 питань порядку денного сесії, зокрема: керівники Верховинського району прозвітували про роботу за 2023 рік. А також: Інформація Косівської окружної прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району упродовж 2023 року; про підсумки районного бюджету за 2023 рік; про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації у 2024 році. Про затвердження Порядку і нормативу відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до районної комунальної власності Верховинської районної
ради. Начальник комунгоспу інформував про результати роботи комунального підприємства «Верховинський
комбінат комунальних підприємств» за 2023 рік та про організацію роботи зі збору та вивезення твердих побутових відходів та надання населенню і суб’єктам підприємницької діяльності інших послуг. А також депутати затвердили тарифи на вивіз твердих побутових відходів. Заслухали виконання Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Верховинському районі за 2023 рік. Погодили передачу захисної споруди з державної у комунальну власність. А також депутати прийняли звернення районної ради щодо утримання і ремонту доріг у Верховинського району та депутатський запит Галини Дмитроняк.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.
Після сесійного засідання за пропозицією депутатів зібрали кошти на підтримку 201 Верховинського батальйону територіальної оборони.
Разом до Перемоги.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне