20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Опубліковано 20 лютого 2024
Перегляди: 27
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, Біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина проведено тематичний захід з нагоди 10-ої річниці подій Революції Гідності за участю голів районної державної адміністрації-начальника військової адміністрації Василя Бровчука, голови районної ради Юрія Філипчука, Зеленського сільського голови Володимира Феркаляка, першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, заступників селищного та Білоберізького сільського голів Ярослава Кікінчука, Василя Пилипюка та працівників районних установ і організацій району, а також родин загиблих Захисників України. Небесна Сотня стала нашою біллю, гордістю, нашими сльозами та вдячністю.
Священнослужителі району відправили спільну молитву та вшанували пам'ять усіх Героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України. Також, в рамкам віче відбулося освячення банерів загиблим Героям Верховинщини, які полягли в російсько-українській війні.
На завершення тематичного заходу пройшов освітянський флешмоб «Зав’яжи стрічку пам’яті на честь ГЕРОЯ».
Низько схиляємо голови у скорботі та пам’ятаємо усіх Героїв, які боролися за гідність, честь, свободу, право бути українцями та будувати українську державу.
Слава Україні! Героям Слава!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне