Висновок щодо результатів конкурсного відбору

Опубліковано 31 липня 2019

Відповідно до  розпорядження  районної ради від 14 червня 2019 року №139-р «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального  закладу освіти “Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської  області”   23 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора   комунального  закладу освіти “Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської  області”.

На участь  у конкурсі  подав документи один  кандидат – Рокіщук Ганна  Миколаївна, учитель Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Згідно рішення конкурсної комісії від 23.07.2019 року Рокіщук Ганні  Миколаївні надано дозвіл на участь у конкурсі на   заміщення    вакантної   посади    директора комунального закладу освіти «Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської області.

В результаті проведеного конкурсного відбору визначено підсумковий рейтинг кандидата на вакантну посаду .  За підрахунками балів  (за  тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентацію перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти)   підсумковий рейтинг Рокіщук Ганни Миколаївни становить 47,5  балів.

Виходячи з наведеного, конкурсна комісія районної ради, вирішила:

1. Визначити Рокіщук Ганну Миколаївну переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального  закладу освіти “Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської  області”.
  2. Рекомендувати винести на розгляд сесії  Верховинської районної ради  питання про призначення Рокіщук Ганни Миколаївни на посаду директора  комунального  закладу освіти “Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської  області” та укласти з нею контракт терміном на два роки.

Голова конкурсної комісії:                                                     Оксана Чубатько

Секретар комісії:                                                                     Ольга Дутчак