Презентовано книгу «Вишийте, мамо, бронежилет»

Опубліковано 27 лютого 2024
Презентовано книгу «Вишийте, мамо, бронежилет»
Вчора, 26 лютого, в актовій залі Верховинського ліцею відбулася творча зустріч із поетом, освітянином, депутатом Івано-Франківської обласної ради Богданом Михайловичем Томенчуком, який презентував книгу «Вишийте, мамо, бронежилет». На зустрічі були присутні депутат Івано-Франківської обласної ради Оксана Мельниченко, голова районної ради Юрій Філипчук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Світлана Ілійчук, начальник відділу освіти, молоді і спорту Верховинської селищної ради Іра Сумарук та освітяни територіальної громади.
Богдан Томенчук також автор збірок «На паперті душі», «Сподівайтесь, мої тривоги», «Німі громи», «Сезон ненаписаних віршів», «Силуети і Постаті», «Ранкове місто пізніх ліхтарів» та інших;
Серця автора і присутніх були налаштовані камертоном одного болю - єдиного для всіх.
Слухачі були зачаровані словом, високим та сильним, словом про несправедливу війну та нашу волю, словом про Героїв та Перемогу.
Між рядків звучали відомі українські мелодії у виконанні талановитих скрипалів - викладачів дитячої школи мистецтв Руслана Тупилюка та
Ігоря Шекеряка , наскрізно проймаючи зболені серця і душі.
Виручені кошти за книги автора спрямовано на потреби ЗСУ.
Разом до Перемоги!