Позачергова 28 сесія районної ради

Опубліковано 08 березня 2024
Позачергова 28 сесія районної ради
Сьогодні, 08 березня відбулося позачергове засідання 28 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - присутні виголосили молитву «Отче наш» вшанувати молитвою депутата районної ради АНДРІЯ ЗЕЛЕНЧУКА та за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором та знаходяться в зоні бойових дій на території України, а також на добру працю.
В роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів районної ради, а також голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, директор радіомовлення «Вісті Верховини» Леся Клим, Зеленський сільський голова Володимир Феркаляк.
До порядку денного позачергового засідання районної ради внесено на розгляд депутатів два питання. Депутати схвалити звернення районної ради до голови Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Бубена О.О. та Генерального директора ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Чернявського М. О., голови Івано-Франківської обласної ради Сича О.М., Голови НКРЕКП Тарасюка В.В. щодо скасування вимоги про організацію комерційного обліку електроенергії для приватних садиб, власники яких займаються зеленим туризмом. А також внесли зміни до переліку підприємств та об’єктів, які належать до районної комунальної власності
По даних питаннях прийняті відповідні рішення.