Шановні добровольці !

Опубліковано 14 березня 2024
Шановні добровольці !
Щиро вітаю Вас із Днем українського добровольця.
Ви – приклад для наслідування усіх українців. Ви першими за покликом душі та серця стали на захист своєї країни. Ви – справжні Герої, лицарі духу, добра та відданості.
Не заради орденів, а за покликом сердець взялися за зброю, коли над Україною нависла смертельна загроза.
Сьогодні добровольці на передовій повномасштабної війни. Стоять на смерть заради перемоги над рашистським агресором.
По всьому фронту від Дніпра до Сіверського Донця знову звучить старе козацьке гасло добровольців: «Душу – Богові, життя – Вітчизні, честь – нікому!». Новітні козаки обороняють старі козацькі фортеці Українського Донбасу - Бахмут та Лиман. Зупинили ворога та звільняють святе для кожного - Український Запорізький край.
Українські добровольці – це сила нескореної нації.
Дякую усім добровольцям.
Вдячний тим, хто були у перших рядах Героїв-добровольців у 2014 році. Хто, у 2022 році знову добровольцями пішли у військкомати. Хто став залізним стержнем полку «Азов» та Добровольчого Українського Корпусу. Хто поповнив ряди підрозділів Територіальної оборони.
Пишаюся працею добровольців-волонтерів, які допомагали і допомагають нашим воїнам.
Вклоняюся перед вашою мужністю.
Вічна пам'ять та Царство Небесне загиблим Героям. Вони золотими літерами вписали свої імена в історію України.
Зі святом Вас, Герої! Міцного здоров’я, лицарської звитяги і Господнього захисту!
Миру всім нам після перемоги над московським злом!
Слава Україні!
Слава Добровольцям!
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст