Вшановано пам'ять воїнів, які віддали своє життя за незалежність та свободу України

Опубліковано 06 квітня 2024
Перегляди: 18
Героїчні вчинки захисників та захисниць, котрі віддали життя за Україну, завжди будуть прикладом мужності, відданості та патріотизму.
У селищі Верховина проведено поминальне віче, яке стало символом пам'яті та вдячності перед тими, хто поліг у бою за рідну землю. Участь у поминальному заході взяли: голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, заступник голови обласної військової адміністрації Людмила Сірко, голова районної військової адміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук, перший заступник голови районної військової адміністрації Світлана Уршеджук, голови Білоберізької та Зеленської сільських рад Дмитро Іванюк і Володимир Феркаляк, заступник селищного голови Оксана Чубатько, працівники установ і організацій району, жителі Верховинщини.
Рідним полеглих захисників з Косівського та Верховинського районів голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук разом із головою Верховинської районної військової адміністрації Василем Бровчуком та начальником Верховинського РТЦК та СП Анатолієм Россіпом вручили державні та обласні відзнаки.
Ордени «За мужність» ІІІ ступеня передали рідним
Володимира Єленюка,
Валентина Слюсарчука,
Миколи Будзановича.
Відзнаку Міністерства оборони «За поранення» вручили дружині
Леоніда Мосорука.
За сумлінну службу у лавах ЗСУ, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, обласною відзнакою - медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно) нагороджено
Миколу Будзановича,
Василя Гаврилюка,
Дмитра Дутку,
Юрія Дутчака,
Руслана Зузяка,
Михайла Кознюка,
Миколу Максим‘юка,
Михайла Марійчука,
Дмитра Мацепу,
Івана Морощука,
Василя Пітиляка,
Миколу Проданюка,
Івана Прокопюка,
Сергія Рильчука,
Романа Рубаняка,
Петра Федорчука,
Івана Шайваровського.
Вічна слава та пам‘ять нашим полеглим захисникам!
Щирі співчуття рідним!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне