Відкрито меморіальну дошку воїну - МИКОЛІ БУДЗАНОВИЧУ у селі Бистрець Верховинського району

Опубліковано 11 квітня 2024
10 квітня 2024 року, на фасаді Бистрецької гімназії відбулось відкриття меморіальної дошки Воїну України БУДЗАНОВИЧУ МИКОЛІ МИКОЛАЙОВИЧУ. У цей день, Миколі БУДЗАНОВИЧУ мало б виповнитись 50 років…
Микола БУДЗАНОВИЧ був гранатометником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А4267. Загинув 28 червня 2023 року під час танкового обстрілу в Бахмутському районі Донецької області, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Герой Микола БУДЗАНОВИЧ нагороджений медаллю Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину» (посмертно), орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно).
Віддати честь та шану Герою прийшли рідні, близькі та друзі, представники влади, духовенство, побратими, педагоги та учні рідної школи та жителі громади.
Нам потрібно памʼятати героїчні вчинки наших Воїнів, продовжувати виголошувати щоденну молитву за всіх загиблих та підтримувати і допомагати нашим Героям, які продовжують боротися за нашу свободу. Немає слів аби висловити словами біль від втрати Героїв, які ціною власного життя, відстоюють мирне життя для нашої країни.
Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині Іванні та донечкам – Анні та Катрусі.
Настоятелі храму Успіння Святої праведної Анни с.Бистрець отець Віктор Шица та храму Пресвятої Тройці с. Ільці отець Дмитро Михавків відслужили поминальний молебень за загиблим Героєм та освятили пам’ятний знак на фасаді рідної школи Героя.
На завершення заходу присутні схилили свої голови перед світлою пам’яттю Героя та поклали квіти і лампадки до меморіальної дошки Героя Миколи БУДЗАНОВИЧА.
Вічна і світла пам’ять Герою МИКОЛІ!