6 серпня відбулась щорічна проща жителів та гостей району до місця з’явлення Божої Матері біля Довбушевої криниці в урочищі Гаджіна

Опубліковано 07 серпня 2019
Перегляди: 40

Вчора, 6 серпня відбулась щорічна проща жителів та гостей району до місця з’явлення  Божої  Матері біля Довбушевої криниці в урочищі Гаджіна Бистрецької сільської ради.

 

Дорогою до місця з’явлення  Божої  Матері священнослужителями та прощанами проведено Хресну дорогу.

 Владика Коломийський та Косівський Юліан за участю священнослужителів району, освятили новозбудовану каплицю Божої Матері та провели архієрейську  літургію. Каплицю Божої Матері збудовано в рамках проекту обласної ради «Чорногірський туристично-екологічний центр «Гаджіна» як запорука розвитку Бистрецької громади».

В освяченні новозбудованої каплиці взяли участь заступник голови Івано-Франківської обласної ради  Гладій В.І., голова районної ради Шкіндюк І.Ю., керівник апарату райдержадміністрації Бровчука В.П., сільський голова Бистрецької сільської ради Хімчак М.М.

Владика Коломийський і Косівський Юліан та Бистрецький сільський голова Хімчак М.М. відзначили всіх хто долучився до будівництва духовної святині та вручили Подяки.

 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне