З Днем матері!

Опубліковано 11 травня 2024

З Днем матері!

Щорічно у другу неділю травня ми відзначаємо День матері.

Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя.

Материнство ‒ безцінний дар, вічне джерело людського буття, основа сім'ї та роду. Саме мудрі і добрі мамині уроки є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов ‒ надійним оберегом для дітей.
Сьогодні, у час російської агресії проти України, материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога.
Низький уклін усім матерям, чиї сини і доньки захищають нашу рідну землю.

Самовідданість, героїзм, мужність та жертовність наших захисників ‒ це ваша заслуга.
Нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

Багато матерів зустрінуть свято зі сльозами на очах. Їх діти не повернулись до рідної домівки, жертовно віддавши за Україну життя. Доземний уклін Вам.

Вічна шана і вдячність за Ваших синів-героїв, за Ваші терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов. Їх імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях.

Господнього благословення Вам і Вашим родинам, дорогі матері!
Здоров’я всім, мирного неба і Перемоги!

Голова Верховинської районної ради Юрій ФІЛИПЧУК