ВЕРХОВИНЩИНА ПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ – РОМАНОМ МОКАНЮКОМ

Опубліковано 04 червня 2024
ВЕРХОВИНЩИНА ПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ – РОМАНОМ МОКАНЮКОМ
Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного молодого та мужнього Захисника – РОМАНА МОКАНЮКА жителя села Гринява Верховинського району.
Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном РОМАНОМ. Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
Народився Роман в с. Устеріки 3 травня 1983 року у багатодітній сім’ї.
З 1989 року по 1998 рік навчався в Устеріківській ЗОШ І-ІІ ступенів. Далі продовжив навчання в Красноїльській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи здобув професію водія.
Понад 10 років був активним учасником колядницької партії села Устеріки.
Одружився Моканюк Роман у 2011 році з Федорчук Русланою із села Гринява. Спільно виховували синів Руслана та Миколку.
Роман був чудовим майстром та господарем. Так складалися життєві обставини, що їздив на заробітки за кордон. Працював верстатником на лісопереробному підприємстві. Радо відгукувався на заклик про допомогу. В будь-якій ситуації не залишався байдужим. Мав чудове почуття гумору.
3 березня 2024 року був мобілізований. Виконував обов’язки стрільця-помічника гранатометника 3 штурмового відділення 3 штурмового взводу 11 штурмової роти 4 штурмового батальйону військової частини А4010.
Загинув МОКАНЮК Роман Юрійович 29 травня 2024 року на Бахмутському напрямку в результаті ворожого мінометного обстрілу, гідно виконуючи свій військовий обов’язок. Залишився вірним присязі, беручи участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії ворога.
Турботливий батько, люблячий чоловік, вірний друг та побратим, – таким Роман залишиться в пам'яті близьких та рідних.
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття дружині Руслані, синам Русланові та Миколі, рідним та близьким Захисника.
Вічна і світла пам'ять Герою!
Герої не вмирають!