Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем Національної поліції України

Опубліковано 04 липня 2024
Шановні працівники поліції!
Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем Національної поліції України!
На вас покладено відповідальну та нелегку місію – щодня захищати життя, спокій, здоров’я жителів нашого міста, права і свободи громадян, стояти на варті закону, підтримувати порядок та громадську безпеку, протидіяти злочинності.
Третій рік ви зустрічаєте своє професійне свято в умовах воєнного стану. Війна змінила вашу роботу, примножила виклики, з якими доводиться мати справу
У сьогоднішній складний час, коли росія веде війну проти українського народу, доблесні поліцейські несуть посилену службу не лише у тилу, а й на передовій, ризикуючи власним життям. Ви пліч-о-пліч із військовослужбовцями Збройних Сил України гідно відстоюєте свободу та цілісність України і наближаєте нас до Перемоги.
Тож нехай ваші професійні досягнення будуть нагороджені найголовнішим – довірою українців.
Міцного вам здоров’я та злагоди вашим родинам, якнайшвидшої перемоги і миру всім нам!
Голова Верховинської районної ради Юрій ФІЛИПЧУК