Участь голови районної ради в нараді з керівниками закладів освіти району

Опубліковано 19 серпня 2019

Сьогодні, 19 серпня, голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови районної ради Іван Маківничук взяли участь у нараді керівників освітніх закладів району, де поспілкувалися з освітянами щодо першочергових проблем закладів освіти, які потребують вирішення. В ході розмови голова районної ради окреслив механізми та шляхи вирішення проблем, які виникають у освітніх закладах району.
На нараді розглянуто питання про підготовку освітніх закладів району до нового 2019-2020 навчального року та інші нагальні питання.

Іван Михайлович, заступник голови районної ради зазначив, що співпраця між освітянами, районною радою, адміністрацією – наріжний камінь, який допоможе досягнути позитивних результатів. Адже тільки так можна втілити головну мету – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.