Специфіка гірських населених пунктів в умовах децентралізаційних процесів в Україні

Опубліковано 03 жовтня 2019

Під такою назвою Верховинська районна рада спільно з ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 3 жовтня в Івано-Франківську проводять Круглий стіл, на якому обговорюються питання особливостей функціонування гірських населених пунктів у контексті економічного, соціально-культурного, демографічного, туристичного та освітнього середовища в умовах децентралізації державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

Світлина від Верховинська районна рада.

Захід проводиться в Центрі інноваційних освітніх технологій «MoPED» університету.
У ньому беруть участь керівники області, голова Асоціації органів місцевого самоврядування регіону Гуцульщини та Карпатського форуму народовладдя, голова районної ради Іван Шкіндюк Ivan Shkindiuk , науковці та керівники установ й організацій Верховинщини, голови районних рад гірського регіону Українських Карпат, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та професорсько-науковий склад університету.
Пропозиції та прийняті рішення учасниками Круглого столу будуть направлені керівництву держави та Уряду України.