Проведено перше пленарне засідання двадцять дев»ятої сесії районної ради

Опубліковано 04 жовтня 2019

Сьогодні голова районної ради Іван Шкіндюк провів перше пленарне засідання двадцять дев»ятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, представники ЗМІ.

Сесію розпочато із вшанування молитвою усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України.

Депутати районної ради розглянули 14 питань порядку денного, зокрема: про фактичну мережу закладів освіти району в 2019 – 2020 навчальному році; про списання дебіторської заборгованості, про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про роботу районного радіомовлення «Вісті Верховина»; про звернення районної ради щодо державної підтримки розвитку гірських територій; про звернення районної ради щодо фінансування реалізації проектів транскордонного співробітництва; про звернення районної ради щодо реалізації Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України; про звернення районної ради щодо збереження Верховинського району як адміністративно-територіальної одиниці; про звернення районної ради щодо відкриття міжнародного пропуску на українсько-румунському кордоні; про звернення районної ради щодо збільшення капітаційної ставки оплату послуг первинної медичної допомоги та інші.

По всіх питаннях порядку денного депутати районної ради прийняли відповідні рішення.