Шановні захисники України!

Опубліковано 11 жовтня 2019

14 жовтня відповідно до указу Президента України Петра Порошенка ми відзначаємо День захисника України. Це свято спрямоване на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. В цей урочистий день ми низько схиляємо голови перед тими, хто причетний до захисту територіальної цілісності України, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога: від вкритих сивиною фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Дорогі воїни, вітаючи вас із Днем захисника України – святом мужності, самовідданості, гідності і честі, – перш за все бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, миру і благополуччя, творчої наснаги і успіхів в нелегкій праці. Нехай Пресвята Богородиця покриває вас своїм омофором та повсякчас підтримує та оберігає ваші життя.

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук