Верховинщина відзначила День захисника України

Опубліковано 14 жовтня 2019

Сьогодні у Верховині урочисто відзначено День захисника України, 77-у річницю створення Української Повстанської Армії та Дня Українського кохацтва.

Урочистості розпочалися з поминальної панахиди за полеглими героями Української Повстанської Армії біля пам’ятного знаку воякам УПА.
Священник УПЦ Пресвятої Богородиці отець Юрій відслужив панахиду за полеглих українських повстанців, які здобували волю і незалежність України.

Опісля пам`ять полеглих воїнів-верховинців, які полягли за рідну землю на Сході України отець Юрій вшанував святою молитвою, а всі учасники урочистостей - хвилиною мовчання.

Світлина від Верховинська районна рада.

Святкові урочистості продовжилися на Співочому полі. Учасників свята привітали заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський та військовий комісар Верховинського військового комісаріату Анатолій Россіп, які вручили комбатантам УПА та військовим АТО на Донбасі відзнаки Президента України та спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Пам’ятними нагородами відзначено матерів загиблих воїнів на Сході України.

Для учасників святкових урочистостей присвячено тематично-концертну програму.