Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у презентації книги віршів «Типологія уяви» і пісенного диску патріотичних пісень «Нею живу...»

Опубліковано 17 жовтня 2019

Автор книги – Василь Куйбіда – український політик, державний діяч, науковець, викладач, колишній мер Львова і великий патріот України.

Василь Куйбіда – відомий український поет, автор 11-ти збірок віршів, лауреат премії імені Івана Огієнка, французької премії «Золота друкарська машинка» тощо. Його поезія потребує вдумливого прочитання, адже філософського рівня тексти вимагають відповідної підготовки читача і його готовності сприйняти від поета неочікуваний поворот думки чи розгортання образу.

Книга пройнята великою любов’ю до України, патріотичною позицією світосприйняття автора подій національно-патріотичного чину, пракоренів українського роду, свободолюбної української нації. Поезії філософсько осмислені, подані читачеві з висоти і глибини думки автора.

За словами Василя Куйбіди, книга є також розповіддю людини про пошуки на відповіді "ким він є" та "яким є цей світ".