Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у презентації аудіокниги «Дідо Иванчик», яка провдена у меморіальному музеї Петра Шекерика-Доникового

Опубліковано 28 жовтня 2019

Це перша в Україні аудіокнига начитана гуцульським діалектом - роман Петра Шекерика -Доникового «Дідо Иванчік». Нагадаємо, що над написанням твору автор працював у 30-40 роках минулого століття.

Іван Юрійович подякував творчому колективу за те, що вони підтримують та популяризують Гуцульщину. Та впевнений що завдяки аудіокнизі розшириться коло поціновувачів творчості гуцульського письменника і гуцульська мова звучатиме частіше.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду громадською організацією «Корралі». Команда проекту складається з верховинців та поціновувачів Гуцульщини. Керівник проекту Василь Юськів, диктор Василь Зеленчук, оператори та звукорежисери Андрій Гаврищук та Михайло Адамчук.

Фото Андрія Гаврищука.