Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у відкритті кабінету комп"ютерної томографії

Опубліковано 28 жовтня 2019

Сьогодні в центральній районній лікарні відкрито кабінет комп"ютерної томографії за участю засновника ТОВ «Медікал сервіс груп» Ірини Стасюк, головного лікаря Миколи Ілюка, заступника голови РДА Світлани Уршеджук, керівника апарату РДА Василя Бровчука, селищного голови Василя Мицканюка та лікарів центральної лікарні.

Священик отець Юрій освятив та благословив лікарів у їхній нелегкій праці на здоров'я для майбутніх пацієнтів.

Іван Шкіндюк щиро подякував пані Ірині Стасюк за те, що обрали Верховину, відкрили даний кабінет у нас і наші люди зможуть пройти томографічне обстеження у районі.

Рентгенівська комп’ютерна томографія на сьогоднішній день є одним із найбільш інформативних і точних методів апаратного обстеження організму людини.

Введення в дію такого потужного і дороговартісного обладнання значна подія для Верховинщини.
Раніше мешканці нашого району могли пройти томографічне обстеження лише в сусідній Косівській центральній лікарні або в обласному центрі.