Урочисто відзначено працівників культури Верховинського району

Опубліковано 14 листопада 2019

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у урочистих заходах з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Захід проведено за участю заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, голови Всеукраїнського товариства Гуцульщина Дмитра Стефлюка, голови товариства "Просвіта" Верховинського району Василя Нагірняка, в.о. начальника відділу культури Оксани Коломийчук та працівників культурних установ району.

Іван Шкіндюк у своєму виступі подякував працівникам культури, що вони люблять, підтримують та популяризують Гуцульську культуру в Україні та за її межами. Наголосив, що своєю невтомною працею працівники культури примножують та зберігають духовний спадок нашим майбутнім поколінням. Побажав наснаги, добра, миру та благополуччя.

Кращих працівників відзначено спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації.