Персональна виставка художника, члена Національної спілки художників України, Спілки художників "Клуб українських митців" - Антона Григорука

Опубліковано 07 листопада 2019

Сьогодні заступник голови районної ради Іван Маківничук, заступник керуючого виконавчим апаратом районної ради Василь Нагірняк, радник голови районної ради Марія Маківничук взяли участь у відкритті персональної виставки художника, члена Національної спілки художників України, Спілки художників "Клуб українських митців" - Антона Григорука.

Іван Маківничук вручив відомому художнику спільну подяку районної ради та райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток і популяризацію народної творчості та з нагоди відкриття персональної виставки творів (графіка - живопис).

Виставку знаходиться у Верховинському історико-краєзнавчому музеї "Гуцульщина" і буде відкрита для відвідування до початку грудня.