Стартував конкурс ініціатив місцевих карпатських громад

Опубліковано 13 листопада 2019

Сьогодні голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк та заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Василь Нагірняк взяли участь в інформаційному семінарі з підготовки проектів на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Проект реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

У семінарі взяли участь представники районних рад та районних державних адміністрацій Івано-Франківської області, місцевих рад, ОТГ, а також громадських, благодійних, комунальних організацій Косівського району.

Семінар відкрив голова Косівської районної ради Павло Ванджурак. Виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин ознайомила учасників семінару з положенням про конкурс ініціатив місцевих карпатських громад та умовами його проведення, а також відповіла на запитання присутніх.
Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк та Косівської районної ради Павло Ванджурак подякували виконавчому директору Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галині Литвин за проведення семінару та активну співпрацю з районними радами Верховинщини і Косівщини.