Розпорядження про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад

Опубліковано 19 листопада 2019
Перегляди: 1976

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______________________________________________________________________________________

від ____19 листопада__ 2019р №__185-р__

селище Верховина

Про проведення конкурсів на заміщення

вакантних посад головного лікаря

Комунального некомерційного підприємства

«Верховинський центр первинної

медико-санітарної допомоги», головного

лікаря (директора) комунального

некомерційного підприємства «Комунальне

некомерційне підприємство «Яблуницька

амбулаторія загальної практики сімейної

медицини»та формування конкурсної комісії

для проведення конкурсів

Відповідно до Кодексу Законів про працю України, статті 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішень Верховинської районної ради від 05.03.2015 року «Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району», від 15.07.2015 року «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району» та у зв’язку із наявністю вакантних посад головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги», головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  2. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини».
  3. Розпочати формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад п.1 та п.2 даного розпорядження:

3.1. Розпочати прийом пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії 19.11.2019 року та завершити 03.12.2019 року;

3.2. Утворити конкурсну комісію до 08.12.2019 року.

1. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Р.Ванівському забезпечити оприлюднення даного розпорядження 19.11.2019 року.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради І.Маківничука.

Голова районної ради                                                                 Іван Шкіндюк