Чотири громади Верховинщини – переможці обласного конкурсу

Опубліковано 04 грудня 2019

Сьогодні, з нагоди Дня місцевого самоврядування в обласній раді відбулося вручення дипломів переможцям Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і восьмих обласних конкурсів “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля”, “Краща етнокультурна громада”.

У Верховинському районі цього року переможцями стали: Верховинська селищна рада, проєкт «Розбудова туристичної інфраструктури в Гуцульській столиці – Верховина» на суму 225,0 тис.грн., Красницька сільська рада, проект «Будівництво рекреаційно-оздоровчого об’єкту (купальні) в с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області під назвою “Джерело Святого Пантелеймона” на суму 300,0 тис.грн., Красноїльська сільська рада, проєкт «Прокладання туристичного маршруту “Стежками Олекси Довбуша” на суму 300,0 тис.грн. та Стебнівська сільська рада проєкт «Муніципальний туристичний маршрут села Стебні Верховинського району до полонини Озерний» на суму 300,0 тис.грн.

Переможцем восьмого обласного конкурсу “Краща етнокультурна громада” у номінації етнокультурний регіон Гуцульщина стала Красницька сільська рада, яку буде відзначено грошовою премією в сумі 200,0 тис. грн.

Щиро вдячні Івано- Франківській обласній раді за організацію даних конкурсів, а переможцям легкої реалізації проєктів.