Заступник голови районної ради Іван Маківничук взяв участь у святковому заході присвяченому Міжнародному Дню волонтера.

Опубліковано 05 грудня 2019

Захід проведено у приміщенні молодіжного центру «Вільний простір «Думка», за участю заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, керівника апарату райдержадміністрації Василя Бровчука, священнослужителів району, волонтерів, воїнів АТО; керівників громадських організацій, підприємств та установ, молодь та громадськість району.

Урочиста частина свята розпочалася із виконання Державного Гімну України.

Після очільники району привітали присутніх зі святом, подякували усім, хто від щирого серця допомагає військовим, які перебувають на сході України, за жертовність та служіння українській державі.

Окрема подяка була висловлена волонтерам та будівничим капличок на сході України (в зоні АТО), зокрема волонтеру Івану Германюку.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну волонтерську діяльність та з нагоди відзначення Всесвітнього дня волонтера керівники району вручили волонтерам спільні грамоти .

На завершення заходу порадували гостей своїми музичними авторськими творами Іван Потяк та Юрій Максим’юк.