Вшанували працівників місцевого самоврядування Верховинщини

Опубліковано 12 грудня 2019

Працівники органів місцевого самоврядування Верховинщини відзначили своє професійне свято. Урочисте дійство відбулося у залі засідань Верховинської районної ради.
Звучить Державний Гімн України. Відкриває урочисту частину святкового зібрання голова районної ради Іван Шкіндюк. Іван Юрійович привітав депутатів, виконавчий апарат районної ради, селищного та сільських голів, ветеранів з Днем місцевого самоврядування.

Ви – уповноважені представники інтересів народу, виборців та територіальних громад Верховинщини, – сказав голова ради. – Своєю самовідданою працею, активною життєвою позицією робите усе від себе залежне для соціально-економічного та культурного розвитку нашого рідного Гуцульського краю. За Вашу сумлінну працю висловлюю Вам від імен жителів району сердечне спасибі. Зробімо усе для того, аби наші земляки жили щасливо і достойно на рідній землі, а Мати-Україна стала економічно багатою, сильною і квітучою європейською державою.

З професійним святом працівників місцевого самоврядування привітали: заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, голова райкому профспілки працівників державних установ Параска Рашковська, ветеран місцевого самоврядування, багаторічний керівник району, депутат районної ради п’ятьох скликань Петро Пониполяк.
За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Верховинського району, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова районної ради Іван Шкіндюк вручив Грамоти районної ради депутатам районної ради, ветеранам місцевого самоврядування, сільським головам, працівникам виконавчого апарату ради. Голова райкому профспілки працівників державних установ Параска Рашковська також нагородила Грамотами ряд профспілкових активістів Верховинщини.
Викладачі та учні Верховинської дитячої школи мистецтв, директор Марія Ілійчук, подарували працівникам місцевого самоврядування тематичну концертну програму, чарівну українську пісню, адже саме пісня, мова, духовні цінності є головними атрибутами української нації, української державності.