Світла пам'ять!

Опубліковано 02 січня 2020

З глибоким сумом колектив Верховинської районної ради сприйняв звістку про невимовне горе - передчасну смерть начальника організаційної та інформаційно-аналітичного роботи апарату райдержадміністрації Вепрейчука Ігора Васильовича .

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати рідної людини, дорогого колеги, справжнього професіонала, шанованого державного службовця.

Неможливо знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Висловлюємо слова підтримки батькам, дружині донечці, всім тим, хто знав, цінував та поважав покійного.

Нехай те добро, яке творив Ігор Васильович за своє коротке життя, залишається людям а пам’ять про нього продовжує жити в наших серцях. Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять нашому колезі!