Транскордонне співробітництво Верховини та Сигету поглиблюється

Опубліковано 01 лютого 2020

Сьогодні голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк зустрівся з делегацією фахівців охорони здоров’я, консультантами європроектів Даном Дунка, Монікою Діну,Кантор Отіло, Міхаела Данія з міста Бухаресту та міста Сигету Марамуреського повіту, Румунія. Делегацію очолив Президент Фонду Союзу гуцулів Румунії Василь Попович.

Нагадаємо, що Верховинська районна рада спільно румунськими партнерами вже реалізовує європейський проект «Спільні дії для покращення транскордонного управління та контролю епідеміологічних показників населення України та Румунії». Пріоритетом даного проекту є підтримка розвитку медичних послуг та доступу до здоров’я населенню». В результаті у центральній районній лікарні буде створено нове операційне відділення, наповнене сучасним медичним обладнанням. Це дозволить значно поліпшити якість здоров’я верховинців, вийти на новий рівень операційної системи охорони здоров’я населення.
На зустрічі обговорено питання подальшої співпраці Бухаресту, Сигету та Верховинської районної ради з питань транскордонного співробітництва, підготовки та реалізації нових проектів Євросоюзу в медичній та інших галузях.
Після делегація Румунії відвідала центральну районну лікарню.