Скликається тридцята сесія районної ради

Опубліковано 03 лютого 2020

від __03  лютого_2020 р. №___10-р____
селище Верховина

Про скликання тридцятої
сесії районної ради
VІІ демократичного скликання

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати тридцяту сесію районної ради VІІ демократичного скликання 13 лютого 2020 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:
  1. Про підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку Верховинського району за2019 рік.
  2. Про підсумки виконання районного бюджету за 2019 рік.
  3. Про план роботи районної ради сьомого демократичного скликання на 2020 рік.
  4. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  5. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини».
  6. Різне.
2. На сесію районної ради запросити: депутатів обласної ради,  голову та заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних установ та організацій, селищного та сільських голів, представників ЗМІ.

Заступник голови районної ради                                              Іван Маківничук