Про проблеми гірських районів голова районної ради Іван Шкіндюк інформує високопосадовців Кабміну

Опубліковано 04 березня 2020

Голова районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч із заступником Міністра фінансів України Геннадієм Плісом та заступником начальника департаменту місцевих бюджетів Сергієм Макацарієм.

У ході зустрічі Іван Юрійович інформував високопосадовців про реальний фінансовий стан місцевих бюджетів у гірських та важкодоступних територіях України, зокрема у найвисокогірнішому в Україні Верховинському районі. У Верховинському районі не вистачає коштів на виплату заробітної плати технічним працівникам загальноосвітніх шкіл, дошкільної освіти, галузі культури, соціальної сфери. Чималі проблеми фінансування медичної галузі тощо.