Заступник голови районної ради Іван Маківничук, заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук взяли участь у відкритті виставки родини Приймаків

Опубліковано 05 березня 2020

Сьгодні у історико-краєзнавчому музеї "Гуцульщина" відкрито виставку "Скарби прадавні береже душа". На виставці презентовано творчі роботи Дмитра та Йосипа Приймаків, які окрім викладацької роботи працюють творчо у ділянці станкового, монументально-декоративного живопису, сакрального мистецтва та іконопису.
Роботи Дарії Приймак спрямовані на збереження та відновлення технології виготовлення народного килима, трансформацію орнаментики і колористики гуцульського килима в сьогодення, що є важливим для збереження традицій народного мистецтва та навчання і виховання молодих спеціалістів.

Іван маківничук та Світлана Уршеджук вручили Йосипу ПриймДмитровичу, Дарії Антонівній та Дмитру Йосиповичу Приймакам грамоти за вагомий внесок у розвиток культури Гуцульщини та з нагоди проведення виставки "скарби прадавні береже душа".