У Верховині вшанували великого Кобзаря

Опубліковано 10 березня 2020

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у літературно-музичному заході «Слова, що єднають покоління й епохи» з нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, який відбувся у актовому залі Верховинської ЗОШ I–III ст. за участю голови райдержадміністрації Василя Бровчука, першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та підприємств району, учнівської мододі.

Літературний вечір супроводжувався музичними виступами та декламуванням віршів у виконанні хору Верховинської дитячої школи мистецтв (керівник Сенчук О.В.), Будзанович Катерини, Сливчука Богдана (БК Зелене), Ансамблю баяністів ДШМ (кер. Бушватюк Л.Б.), Іванійчук Дарини (клуб с. Чорна Річка), Аліни Шкіндюк (БК с. Замагора), Марії Кизик – «Сонце заходить…», «Встала весна» вокальної групи викладачів ДШМ та інших.

Захід завершився із покладання квітів до підніжжя пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.