Вшановано пам'ять Тараса Шевченка у Великоходацькій гімназії

Опубліковано 11 березня 2020
Перегляди: 24

Заступник керуючого справами Верховинської районної ради, голова районного товариства «Просвіта» Василь Нагірняк взяв участь у літературно-мистецькому вечорі-вшанування пам’яті українського генія, пророка нації Тараса Шевченка під назвою «Від Тарасика до Тараса», який проведено у Великоходацькій гімназії. Захід підготували спільно з дирекцією вчителі гімназії І.В.Зузяк, М.Ю. Гостюк та Г.І. Шкрібляк.


Вечір проведено на високому мистецькому та літературно-просвітницькому рівні. Зрежисований високопрофесійно у композиційному плані. На сцені постали картини з життя і творчості Тараса Шевченка. Устами персонажів поетичних творів Кобзаря говорили як діти, так і вчителі гімназії.
За дорученням голови районної ради Івана Шкіндюка заступник керуючого справами районної ради Василь Нагірняк вручив педагогічному та учнівському колективу гімназії, директор Ірина Сумарук, Подяку за патріотично-просвітницьку працю з національного відродження та утвердження незалежної Української держави, збереження та примноження матеріальної і духовної культури Гуцульщини, пропагування автентики та духовних цінностей незабутніх предків-гуцулів та з нагоди відзначення 206-річниці з дня народження Кобзаря України Тараса Шевченка.
Бібліотека гімназії поповнилася усіма випусками літературно-мистецького альманаху «Писанка».

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне