Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь в урочистому заході напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Опубліковано 13 березня 2020

Іван Юрійович у своєму виступі наголосив що комфортне і затишне проживання людей, життєдіяльність підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків, як галузь житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення лежить на плечах працівників. Щиро побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі!

Голова районної ради Іван Шкіндюк та голова райдержадміністрації Василь Бровчук відзначили працівників комбінату комунальних підприємств району спільними грамотами.