Проведено засідання конкурсної комісії

Опубліковано 13 березня 2020

Сьогодні проведено конкурсну комісію на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Голова конкурсної комісії Василь Федюк ознайомив присутніх з ропорядженням голови Верховинської районної ради від 10.03.2020 р. № 23-р «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора (головного лікаря) Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Члени комісії запропонували критерії претендентів для участі у конкурсі, вимоги до претендента, вимоги до конкурсної пропозиції.
Вирішили оголосити про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора (головного лікаря) КНП «Верховинський ЦПМСД».